Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagáj törött faroktoll?

Nimfa papagáj törött faroktoll?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3 hónapos nimfa papagájomnak most láttam, hogy el van törve az egyik kontúrtolla (a farkánál az egyik oldalsó, nem tudom mennyire segít hiszen nem ugyanolyan az összes nimfáé, de sárga csíkos tollról van szó amiből kettő van egy jobb és egy bal oldalt). Nem úgy tűnik, hogy bármi baja lenne, továbbra is nagyon szépen repül, de azért nyugtassatok meg hogy nem is lesz belőle baja:(

És még szeretném kérdezni, hogy ugye van ez a vedlés dolog, ami nála még nem volt lévén 3 hónapos, és ekkor az összes toll helyébe újat növesztenek? Faroktollaktól kezdve a bóbitán át?

Köszönöm 14/L



2014. márc. 6. 15:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Szóismétlés és hülyén fogalmaztam bocsi:D
2014. márc. 6. 16:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! A törött farok toll miatt nem kell aggódni majd vedlésnél újranő és ilyen kor fokozatosan minden tolla kicserélôdik. Ha nimfákkal kapcsoltaban bármi kérdésed van nyugodtan írj privátit :)

16/L

2014. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2014. márc. 8. 13:14
 4/4 anonim válasza:
Kedves 14 éves lány . Ha rendesen adsz enni, nem lesz semmi baja :)
2014. márc. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!