Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hová tűntek a fecskék?

Hová tűntek a fecskék?

Figyelt kérdés
15 ével ezelőtt rengetegen voltak, augusztus végén gyűlekeztek, sorban álltak az áram vezetékeken. Még egy fėszket is épitettek a bejárati ajtónk fölé, azóta is ott van, de fecskét nem láttam benne.
2023. febr. 5. 00:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
En már verebeket sem látok jó ideje
2023. febr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Felénk is eltűntek, én is észrevettem. :(

Gyerekkoromban mindig rengeteg volt a házunk körül mostmeg semmi.

2023. febr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Mindenhol megy a szúnyogirtásnak nevezett tömeggyilkosság. Madárvédők hiába tiltakoznak ellene, csinálják tovább, a rovarevő madarak pedig éhenhalnak vagy legalábbis fiókát nem tudnak nevelni.
2023. febr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Darius- ***** válasza:
3%
Én ugy tudtam, hogy a fecske koltozo madar. Most mar nem tudom melyik kérdés komoly és melyik nem az elozoekbol kiindulva, tényleg.
2023. febr. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Felenk nagyon sok szokott lenni szerencsere. Lehet koze amugy a szunyogirtashoz, most, hogy mondod, merthogy errefele nem divat szerintem, legalabbis szarra zabalnak a szunyogok minden nyaron (es osszel, tavasszal) a kertben. A legkozelebbi vizpart 7 kilometer, szoval en azt se mondanam annyira kozelinek, hogy amiatt lenne, de lehet ez az oka.
2023. febr. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Darius- ***** válasza:
86%
Értem utolag, tehat miért nincsenek nyaron, nem most. A 3-as irta le a lényeget szerintem , ahol tartozkodik tél idejeén jobbak a viszonyok-ez lehet egy masik ok.
2023. febr. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Leverik a fészküket
2023. febr. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 jpeacefuler ***** válasza:
38%
Éghajlatváltozás. Számukra kedvezőbb területre szoktak át.
2023. febr. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
8 fészek volt nálunk a nyáron, az alaphangon 16 fecskét jelent és mindnél vonták fiókák is 3-5 darab. Mondjuk a harmada elpusztult kb., de még így is sok ez a létszám. Nem tudom hol laksz, hogy te 15 éve nem látták fecskét...
2023. febr. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
A kóbor kutyák és leginkább a kóbor macskák teljesen kiírtották a madarakat.
2023. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!