Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hová tűntek a fecskék?

Hová tűntek a fecskék?

Figyelt kérdés
15 ével ezelőtt rengetegen voltak, augusztus végén gyűlekeztek, sorban álltak az áram vezetékeken. Még egy fėszket is épitettek a bejárati ajtónk fölé, azóta is ott van, de fecskét nem láttam benne.
2023. febr. 5. 00:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk is kevedeb van,

Az istállóban még van 2 fészek

2023. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

Rèszben a megváltozott időjárás miatt, részben a szarrá mérgezett rovarok elfogyasztása miatt, és nagy részben azért,mert 10-ből kb.2 ember engedi, hogy házuk környékére költözzenek, mert ugye "összeszarnak mindent, hangosak és betegségeket terjesztenek".

Megszűnt az istállós mezőgazdaság, ipari hangárok vannak csak szellőzőcsatornákkal. Szóval megszüntettük a költőhelyeiket, lebetonoztunk mindent, úgy hogy saras pocsolyák sincsenek amiből egyáltalán építkezni tudnának. Kb ennyi röviden. Legutőbb a szentendrei Görög utcában vert le egy fészket tojásokkal a Szerb múzeum épületében lévő kis szarcsimbók bolt. Jelentettem de választ sem kaptam az önkormányzattól. Környezetvédelmi minisztérium meg köztudottan nincs az országban. Romániában van, afrikai fejlődő országokban van...ott pl.halálbüntetés jár az orvvadászatért egyes régiókban.

2023. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem az 5 G a hibas a mobil antennák
2023. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%

10:18


Valóban előfordulhat olyan?

2023. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%
Persze. Rovarokat, madarakat mindent kiöl maga körul az antenna. Zavarja az energia mezőket es a sejtek normalis működését felborítja.
2023. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 jpeacefuler ***** válasza:
48%

#10

A kóborkutya meg a fecske között annyi az összefüggés, mint a víziló és a palackorrú delfin között.

2023. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 tejminatorka válasza:
Az 5G antennás válasz humora verhetetlen :)
2023. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!