Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit eszik egy strucc? Milyen...

Mit eszik egy strucc? Milyen nasit lehet neki adni?

Figyelt kérdés
Van a közelben egy vadaspark, ha arra sétálok, mindig követ egy strucc, elég jó arcnak tűnik, adnék neki valamit néha, amit megeszik, és nem árt neki.
2023. febr. 28. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

friss füvet adj neki azt szereti

akác levelet is imádja

2023. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Etetésre nem igényesek, "összeszecskázott" zöldséget, gyümölcsöt kapjanak a granulált táp mellé. Mikor nincs lehetőség legeltetésre (télen), akkor szálas takarmányt is igényelnek, amit apróra vágva adjunk, ellenkező esetben a gyomorban "összecsomósodva" a madarak halálát okozhatja.
2023. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Miért kell lepontozni egy hivatalos szakmai oldalról másolt szöveget?
2023. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
#3 Mert egy kimásolt szöveg, ami nem is a kérdésre válasz. Nem takarmányozni akarja a kérdező, hanem egy-egy falatot adni neki, mint állatkertben a zoo csemegét. Nem azt kérdezte, hogy ha strucca lenne, hogyan kéne etetnie.
2023. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán ne nyúlkáljon a strucchoz, mert a kis cukiságok lazán tudnak ember ölni. Akárminek is tűnjenek a kérdező szemében.
2023. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Meg se fordulna a fejemben ilyen hulyeseg. Mas allatat etetni? Ne mar kerdezo! Raadasul a strucc eleg kiszamithatatlan, aztan te leszel a legjobban felhaborodva, ha megcsip.
2023. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye, tudom milyen reakciója lehet egy struccnak, nem a kezemből adnám oda nyilván. :D


6: :D Jesszusom ne légy már komplett idióta.

Egyszer-kétszer vinnék neki olyan falatot, ami NEM ÁRT NEKI. Ahogyan ezt írtam a kérdés alatt.

2023. febr. 28. 18:59
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Ne vigyél. Ha etethető, akkor az állatkert , vadaspark úgyis árul nekik csemegét. Volt már baj belőle hogy az "okos" látogatók miatt lett beteg állat.
2023. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem itt nem az a hulye, aki NEM akar struccot etetni, neha sem.

De oke 🤦‍♀️🤣

2023. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Úgy tudom a struccok szigorú diéta szerint vannak etetve, mert nagyon érzékenyek a makrókra, pl túl sok fehérjétől túl gyorsan nőnek stb. De valaki javítson ki ha tévedek
2023. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!