Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ebben a videóban mivel etetik...

Ebben a videóban mivel etetik a madarat?

Figyelt kérdés
[link]

2023. ápr. 7. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek speciálisan összeállított receptek. Miért kérdezed?

Nem rántotta.

2023. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, valami madártáppal.
2023. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert szeretnék felkészülni én is az ilyen helyzetekre... Nincs módom eljuttatni a madarat mentőállomásra, mert nincs a környékemen. A videó alatt rákérdezve szó nélkül törölték a kommentemet.
2023. ápr. 7. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Túró az alapja, ebbe kevernek gyümölcsöt, lárvákat ilyesmiket.
2023. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha mindenképpen menteni akarsz, írj rám ha találtál madarat. Elsősegélyként adhatsz friss főtt tojást, de nem sokszor.

Hasonszőrű maszek mentő vagyok, de 10 év tapasztalattál és eddig egy varjún kívül akit sajnos kiadtam a kezemből, sikeresek voltak a mentéseim. Ezenkívül ha szükségem van rá, állatorvos is tud segíteni.

Szóval nyugodtan írj.

2023. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem fogok találni, de keresni foglak alkalom adtán! Köszönöm a segítséget mindenkinek. Nekem annyit sikerült kitalálni magamtól, hogy a videóban lisztkukac van valamivel keverve. A túró erős tippnek tűnik. Csak tudnám, hogy miért kellett törölniük a kommentemet, mintha nem akarnák, hogy az ember segítsen...
2023. ápr. 7. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

"A túró erős tippnek tűnik"


Picit lejjebb görgetsz, ott írják...

2023. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehetsz madármenhelyeken önkéntes,ott gyakorold a mentést
2023. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!