Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak ha találtam egy...

Mit csináljak ha találtam egy kis madarat az utcán?

Figyelt kérdés

haza hoztam, megetettem.

és most csak csipog.

(már teljesen kifejlettnek láttam, de nem tud repülni)


2023. jún. 13. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek vitted haza?Ott kellett volna hagyni ahol találtad.Vidd vissza,hátha még megtalálja az anyja.
2023. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagyni, mondták a rádióban is, ilyen korban már hiába is tennéd vissza kiugrálnak az anyja ott van a közelben.
2023. jún. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem kell minden madarat "megmenteni". Ezt olvasd el: [link]
2023. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok.

Ez a tudatlanság… :(

2023. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell vinni oda ahol találtad.
2023. jún. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
A nagymamám egyszer talált egy galambot az egyik gyűjtőben a hátsó kertjében. Eltört a szárnya, napokig őrizte, gondozta. Volt egy gyűrű a lábán, ahol leírták, kié / hova tartozik. Napokkal később, felhízlalta, a gyűrűt figyelmen kívül hagyta és a madarat megfőzte levesbe.
2023. jún. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Facebookon MADÁRMENTÉS csoportba tegyél ki róla képet ott pontosan megmondják h mit csinálj vele.

Mivel etetted meg? Itatni ne itasd (mert a tüdejére megy) csak tegyél eléje vizet vagy az ujjadat mártsd vízbe és tedd a csőréhez h lenyammogja róla a vízcseppet.

Majd írj h mi lett.

2023. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A madaraknál úgy működik a fiókanevelés, hogy a fiókák x idő után kirepülnek, elhagyják a fészeket. A kirepülés nem azt jelenti, hogy kapásból tudnak is repülni, általánosságban ilyenkor még röpképtelenek, viszont a szülők ugyanúgy gondozzák, etetik őket, fészken kívül is, amíg a fióka önálló nem lesz. Vidd vissza oda, ahol találtad! Nem szorul megmentésre.
2023. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, van néhány ilyen madár de nem az összes fióka fészekhagyó.

Ezzel azt tanácsolod a kérdezőnek h hagyja a sorsára.

Úgy ne mondj légyszíves ítéletet hogy nem ismered a helyzetet!

2023. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Tollas, fejlett fiókáról beszélünk, nincs a sorsára hagyva, mivel a szülei etetik. Nem ítéletet mondtam, ez már lassan olyan csapból is folyó téma, mint az, hogy ne nyúlj a fűben megbújó őzgidához, mert ő sem szorul megmentésre.
2023. jún. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!