Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj elvan egyedül...

Hullámos papagáj elvan egyedül 4 napot?

Figyelt kérdés
Muszáj elutaznom 4 napra.A szüleimre tudom őt bízni így enni inni lesz neki mit.Csak azon aggódom hogy nem lesz-e depressziós mert ők nincsenek otthon egész nap meg nem is nagyon ismeri őket,nem fog megijedni,bepánikolni hogy egy idegen benyúl neki a kalitkába? Nagyon aggódom hogy fogja viselni,sajnos nem tudom magammal vinni.
2023. jún. 30. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt egy ilyen papagáj pár napig. A depresszióról nem tudok mit mondani, mert amikor otthon van, még depressziósabb. Nagyon félénk és bánatos állat, de nem ijedt meg, nem volt semmi baj. Mi ki is engedtük rendszeresen. Amúgya kalitkájába nem nyúlkáltunk, minek? Enni-inni azadagolóban kapott, a tálcapedig kihúzható, azért nem kell benyúlni a kalitkába.
2023. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nem lett akkor baja? Hallottam már olyanokat hogy a madár belepusztul a bánatba.4 nap azért nem annyira hosszú idő amit ki kellene bírnia nélkülem de lehet neki az. :(
2023. jún. 30. 14:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs párja? Társas állatot nem szabad egyedül tartani! Ki szoktad engedni repkedni? Milyen időközönként?
2023. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Minden nap kiengedem és nem is zárom vissza a kalitkát ha otthon vagyok vele hogy nyugodtan repkedhessen majd visszamehessen a kalitkába amikor kedve tartja.Akkor zárom rá ha elnegyek otthonról nehogy nekimenjen valaminek baja essen és nem vagyok ott hogy segítsek neki.
2023. jún. 30. 14:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, akkor a szüleid is ki tudják engedni napi pár órára. Nem lesz gond. Ha hazajöttél, keress fel egy tenyésztőt és vegyél mellé társat, mert pont azáltal lesz viselkedésproblémás, depressziós, tolltépős stb, hogy egyedül van szerencsétlen, fajtárs nélkül.
2023. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Nekem a papagájom már 9 éves, és semmi baja nincs. Én is folyton megyek el itthonról, nagyon sokat van egyedül. Nem lesz semmi baja, 4 nap az nem sok idő egyáltalán. Az enyém egyedül volt. Volt még két nőstény társa, de mind a kettő medöglött mellette. Azóta él egyedül és cseppet sem depressziós😂
2023. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Pontosabban 5 éve él egyedül
2023. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Mi bajotok a hatossal?Miénk is egyedül él már 7 éve.Kutya baja.
2023. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
4 nap alatt semmi baja nem lesz. Szerintem is nagyobb baj az, hogy nincs társa. Én szabályosan rosszul voltam attól, hogy mennyire boldogtalan az a papagáj, amelyikre vigyáztam. de ez van, az emberi önzőségre nincs orvosság. első voltam
2023. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

"Az enyém egyedül volt. Volt még két nőstény társa, de mind a kettő medöglött mellette."


Bárcsak az ilyen embernek nem nevezhető véglények DÖGLENÉNEK MEG már végre. Primitív sutyerák proli vagy. Egy érzéketlen egysejtű. Bár bocs az egysejtűektől, biztos vagyok benne, hogy ennél jóval több empátia szorult beléjük.

2023. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!