Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit lehet tenni ebben az...

Mit lehet tenni ebben az esetben? SOS

Figyelt kérdés
Szoval tegnap egy nagyobb madar elkapott egy orvos galambot. Megmenekult, de repulni valoszinuleg nem tud, mert tegnap ota a hatsokertemben van. Annyi, hogy masfel méter magasra felment. Megkozeliteni meg nem probaltam, mert felek, hogy elbujik. Mi a teendo ilyen esetben? Hogy tudnam elkapni? Nem szeretném sorsara hagyni.
2023. aug. 23. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom én sem, esetleg kérj segítséget a madármentőktől.

A Hortobágyi Madárkórház száma: 06 30 535 6484

Én hívtam már őket sérült (és erkélyre befészkelt) madár miatt.

Nem tudom, hogy merre laksz, lehet van hozzád közelebbi szervezet is.

2023. aug. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp meg kellene próbáld befogni. Rádobhatsz hálót, lepedőt. Ha Pest megyében vagy, sokan át tudják venni. Madármentés facebook oldalon próbálkozz. Minél hamarabb, az idő számít!
2023. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek a segítséget!

Hát képzeljétek, elrepült😅

Tegnap este ota ott ult szegeny es amikor reggel meglattam, nagyon ketsegbeestem. Eskudni mertem volna, hogy nem tud repülni. Kerestük, de sehol nem találtuk,szomszedok sem lattak, ugyhogy tuti lelepett a kis mazlista.

2023. aug. 23. 13:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Frissítés: Tobb itato/pancsolo van a hatsokertemben a madaraknak, az orvos galambok is visszatero vendegek voltak. Egy 10 perce ott volt a parjaval, felismertem a megtepazott tollacskait, aztan miutan vegzett, repult is el. Nem tudom miert éjszakázott itt, de szerencsere nagyobb volt az ijedtség, mint a baj🙏🏻
2023. aug. 23. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, szuper!

És az még szuperebb, hogy vannak olyan emberek, mint Te!

:)

2023. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, jólesik🤗
2023. aug. 23. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!