Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Létezik az, hogy a cinke...

Létezik az, hogy a cinke almát eszik?

Figyelt kérdés
Az almafámat már leszüreteltem, de néhány böngészni való alma még maradt rajta (ezek már kissé túlérettek). Ma arra lettem figyelmes, hogy egy széncinke az egyik alma mellett van, és a csőrével szorgalmasan kopogtatja az almát. Körülbelül 10-15 méterről legalább 10 percig figyeltem a jelenséget. Miután a cinke elrepült megnéztem, illetve levettem az almát, melyen egy lyuk volt frissen kivésve (még nem barnult be). Nekem nagyon hihetetlen ez az eset - kíváncsi lennék a véleményetekre!

#cinke #cinke táplálékai
2023. okt. 11. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ősszel és télen magvakat és gyümölcsöket is fogyaszt.
2023. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, eszik mindenfélét nem csak rovarokat
2023. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
cinke mindenevő , cinke csapat elkapott egy verebet aztán szépen meg is ették
2023. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, hogy igaz az a mondás, hogy a jó pap is holtig tanul! Egyébként köszönöm a válaszokat!
2023. okt. 12. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, esznek gyümölcsöket. Az elárvult nevelt cinkefiókáim ették a sárgadinnyét, málnát is. Csak keveset, mert nem jó a túl sok cukor.
2023. okt. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2023. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!