Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Balkáni gerlék próbálkoznak...

Balkáni gerlék próbálkoznak családot alapítani a gangos erkélyemen. Zavarom őket ha kitakarítok alattuk?

Figyelt kérdés

Most vettem ki egy albit ideiglenesen és már pár napja feltűnt, hogy tele van az én teraszrészem apró gallyakkal. Pedig messze vannak a fák. Eleinte elzavartam a gerléket de megadtam magam, a gerlék már régóta próbálkozhatnak itt családot alapítani, én amúgyis dobbantok innen hamarosan.

Zavarom őket ha azért egy órára kitakarítok alattuk, bútorokat behozom meg ilyesmik? Sajnálom mostmár őket mert mindig lefújja a szél a “fészküket”. Ők már régebben itt próbálkozhatnak de azért nem akarom hogy a teraszom úgy nézzen ki mint egy csövestelep. Van mint csinálni rajta


máj. 18. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kedves toled, csak meglehet, a kovetkezo lako kipaterolja oket, akkor mar tojasostol/fiokastol. Ebben a szituban talan jobb, ha megse oda epitkeznek.
máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zavarná
máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat
máj. 20. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!