Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek baj ha a nimfapapa...

Szerintetek baj ha a nimfapapagályom nemeszik gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
1 éves a nimfapapagályom és nemeszik gyümölcsöt!!!!Szerintetek ez baj?
2010. nov. 3. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Bajnak nem baj, de így elég szegényes a tápláléka.

Mivel próbálkoztál? Valami édesebb gyümölcsöt kínálj fel neki, hátha.

2010. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nagyviri ***** válasza:

Próbálkozz többféle gyümivel, az enyémek buknak az almára, banánra, édes narancsra, még a grapefruit-ot is megkóstolták, bár arra eléggé rázták a fejüket :D

Vagy reszelt répával próbálkozz, nálunk az is nyerő, na meg a főtt tojás és a saláta levél. Valami csak fog neki ízleni. Ha végképp nem eszik meg semmit, próbálkozz gyümölcsös mézes magrúddal, de jól nézd meg, mert én már vettem belőle penészest :( És ne sokat adj neki, havonta 1-2 rúd bőven elég, mert eléggé sok benne a kalória.

2010. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Enni eszik rendesen hisz folyton szotyizik!!!Csak gyümölcsöt nem!!!!
2010. nov. 6. 23:57
 4/5 nagyviri ***** válasza:
Az sem jó, ha sok szotyit eszik, mert olajos és szintén sok benne a kalória. Azt csak csemegének add neki, vagy az is elég, amit a magkeverék tartalmaz. Azért írtam ezeket a variációkat, mert ezekkel tudod a kajáját változatosabbá tenni. Baj, ha semmilyen gyümölcsöt nem eszik meg, mert lehet, hogy meg fog betegedni, ha nem szoktatod rá. Ha szelíd a kismadarad, egyél te gyümit előtte, és meg fogja a kezedből kóstolni. Utána nyert ügyed van, még akkor is, ha csak a kezedből fogja enni.
2010. nov. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi köszi:)))))))))))))))))))))))
2010. nov. 7. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!