Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen gyümölcsöt-zöldséget...

Milyen gyümölcsöt-zöldséget lehet a hullámos papagájnak adni a főeleségen kívül? Meddig él?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindent zöldséget, gyümölcsöt lehet adni nekik. Kivéve a K- betüseket. (Tenyésztő vagyok)


Általában 10 évig élnek.De van amelyik 17 évig is.

2011. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Narancsot, káposztát, karfiolt,spenótot, sóskát, kelbimbót, avokádót, citromot, diót, fekete napraforgót, mogyorót soha nem szabad nekik adni(csak a szabad levegőn tartott madarak ehetnek mértékkel diót és mogyorót).

Ehetnek almát(mag nélkül), ananászt, szilvát(mag nélkül), fügét, datolyát, barackot(mag nélkül), banánt, kivit, epret, szedret, málnát, cseresznyét(mag nélkül), meggyet(mag nélkül), szőlőt, dinnyét, paprikát(erőset is), főtt krumplit(nyersen mérgező), répa féléket, tököt(főve), házi salátaféléket(a bolti a permetezés miatt mérgező), kukoricát, uborkát, céklát, borsót(főve), babot(főve), lencsét(főve), főtt rizst, főtt tojás(30 percig főzve), szárított kenyeret, háztartási kekszet, sajtot(reszelve jobban szeretik).

2011. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2011. márc. 6. 14:12
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Beus35 ***** válasza:
Szépen felsorolták,de én diót nem adnék neki!!
2011. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beus35 ***** válasza:
Amúgy nekem az előző papagájom 17 évig élt!!
2011. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. márc. 14. 14:55
 8/9 papagájok szeretője válasza:
EGY A FŐŐŐŐŐ!!!!!!!!! SOHA ismétlem SOHA NE ADJATOK A HULLÁMOS PAPAGÁJOTOKNAK KENYERET .......AZ ENYÉM AZ AZ ......ÉP MOST PUSZTULT BELE AMI SZÖRNYŰ.......NEEEEE ADJATOK KKKKKKKEEEEEEEEENNNNNNNYYYYYYEEEEEEEERRRRRREEEEEETTTTTTTT A PAPAGÁJOTOKNAK KÉRLEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MERT ÉN ÚGY HALLOTAM útólag hogy felpuffad a belében és meghal neee adjatok keneret neki mert különben :(
2011. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szikszaika14 válasza:
Ezek mind jók nekik de diot s kenyeret én sem adnék nekik :)
2014. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!