Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol tudnék szelíd hullámos...

Hol tudnék szelíd hullámos papagájt venni és mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Fiatalabbat, ami nem fél az embertől és akár? kézre is száll.

(egy másik mellé szeretném, de ő még vad)


2010. nov. 4. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézz körbe google-n tenyésztők után, kézhez szoktatott madárként szokták emlegetni :)


De amúgy meg szerintem sokkal szorosabb lesz köztetek a kötelék, ha te barátkozol meg vele :)

2010. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már néztem, de csak békés megyében találtam, ami az ország túlsó fele..

A gond az hogy mivel a másik is vad, párban nem fog nekem egyik sem szelídülni így.. ezért keresek olyat ami már szelídebb, hátha:(

2010. nov. 4. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán tudsz így venni.
2010. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kereskedésben bár ott elég drága 4-5000 Ft. Vagy állatpiacon nézd meg az www.ifju díszmadártenyésztők oldalát,az események rovatot.ott írják mikor hol van vásár.Pl.minden hónap első szombatján Monoron. Tenyésztők párszáz forintér pl. a vaterán is árulnak papagályt!www.vatera.hu keresőbe hullámos papagály.Mi kilenc kifejlett fiókát adtunk be a kereskedésbe,ingyen!De most költési szünet van általában,csak kevés tenyésztő költet.

DE mindenképp vegyél hozzá párt,attól megszelidul a meglevő vad is!

2010. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne előre megszelidítettet vegyél:/!!!!!!!!Mert az nem biztos hogy benned annyira megfog bízni mint előző gazdájában !!Szerintem légy türelmes és vegyél egy olyat amit te magad szelidíthetsz meg :D!!Biztos jobban fog szeretni ha te próbálod először úgymond "megtörni" és kézhesz szoktatni!Ez az egy ötletem van!Sok sikert
2010. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

közben találtam egyet:)

Szelídebb is, majd 2 ünnep között megyek érte:)

Kedves utolsó, részben igazad van, hogy jobb lenne ha én szelídíteném meg, de ilyenkor nem lehet kapni fiatal pár hetes madarat, és hiába hoznék haza egy idősebbet,így SOHA nem fog megszelídülni hiába teszek bármit, mivel párban lesznek tartva.. ezért kerestem szelídet,mert így nem lesz gond vele, a másik sem fog elvadulni. (tavaszig meg azért nem várok,mert nagyon magányos a madaram..:()

2010. dec. 19. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
ahha de ha már találtál akkor rendben van sok sikert remélem igy már nem lesz magányos a madarad :D
2010. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!