Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Talált galamb az utcán....

Talált galamb az utcán. Hazavittem. Többi lent, fontos! Kérem nézzétek meg! Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Szóval ma mikor jöttem ki az orvostól, láttam 1 galambot a biciklitárolónál, és csak úgy közelebb mentem hozzá. Láttam, hogy nem bír elmenni, ezért gyorsan ráraktam a pulcsim, beletekertem, és elvittem egy emberhez akinek vannak galambjai. Látszott, hogy nem bír repülni, a szárnyával volt valami. Útközben ilyen tüsszentésfélét csinált, akkor egy kis vér ment a pulcsimra az orrából meg a szájából. Ott aztmondták, hogy neki nemkell, mivel mezei galamb vagy mi. Aztán elvittem állatorvoshoz, azt mondta nem tud vele semmit, tegyem be ketrecbe, magot, vizet stb...Hát szóval hazahoztam, beraktam egy tengerimalac ketrecbe, ami jó nagy, tettem be neki homokot, magot, meg vizet. Az lenne a kérdésem, hogy mit kéne csinálni a galambbal?? Ugye nem lehet tőle semmi bajom, nem kaphatok el tőle semmit???--> Magához a galambhoz nem értem hozzá. Mikor engedjem el? Válaszaitokat előre is köszönöm, Jimi.
2011. jan. 17. 12:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nemrég alakultunk!

Web: galambmenhely.gportal.hu

Email: galambmenhely@yahoo.com

Várjuk bárhonnan a sérült galambokat! Gyógyitás és átmeneti, vagy végleges elhelyezês! Mentsük meg a galambokat!

Üdv. Marcsi

2012. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!