Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ara, kakadu, nagysándor,...

Ara, kakadu, nagysándor, jákó? Melyiket fogadnátok be?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
ara vagy kakadu de ha találnám vagy örökbefogadhatnám bármelyiket
2011. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Indokot és kérnék a választáshoz skacok! köszi.
2011. jan. 20. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha fizetnem kéne érte, akkor csak kakadu(abból is a rózsás).

De ha ingyen lenne, akkor bármelyiket. :)

2011. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Rózsáskakadu azért, mert nekem az tetszik a legjobban.

Az ingyenes verziónál meg azért, mert imádom a madarakat és úgy összességében az állatokat.

Legkevésbé az aráért lelkesednék, nekem ő már túl nagy madár, pedig én is elég magasra nőttem. XD

A jákó lenyűgöz az intelligenciájával, de szegénykém nem a legszebb madár, és ha már ennyi pénzeket szánok egy új jövevényre...

A nagysándorról nem sokat tudok.

2011. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Igazából én mindegyiket befogadnám, de ha neked kell segítség akkor pár dolog a madarakról.


ara: Milyen ara? Nem mindegy.. Ami negatívum: hangosak, drágák

kakadu: Milyen kakadu? ..... negatívum: könnyen tolltépkedősek lesznek ha egyedül vannak, hangosak, drágák

jákó: Milyen jákó? negatívum: drága

nagysándor: negatívum: éles hangja van amit sokan nem szeretnek, nem beszél olyan ügyesen


Leírtam mindegyikhez ami negatívum lehet, de ettől függetlenül mindegyik madár gyönyörű és okos. Tolltépkedést oda írhattam volna akármelyikhez, de azért a kakadukhoz került, mert azok a leghajlamosabbak rá.

2011. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt nagysándor papagájom, de nagyon akaratos volt, nehezen jöttünk ki, ezért többet nem választanám. az ararát se, mert rettenetesen hangos. a kakadu és a jákó a legjobb választás ezek közül, taníthatóak is és nem annyira hangosak.
2011. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyiket, mert ha nem bántod és csak pozitív élményei vannak az emberrel kapcsolatban, akkor csodálatos lesz a kapcsolat. Nekem 8 papagájom van. Az pedig igaz hogy a legokosabb és legkedvesebb papagáj a Rózsakakadú!
2011. jan. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Attila1025 válasza:
52%
Én szeretnék egy KAKAdút!
2011. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!