Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tüsszögő papagáj. Mi az oka?

#Pocok# kérdése:

Tüsszögő papagáj. Mi az oka?

Figyelt kérdés
Hullámos papagájom rendszeresen tüsszög,kicsit mintha váladékos is lenne az orra,de minimális,alig látszik.amióta megvettem,ilyen.de ezen kívül semmi jele,hogy beteg lenne,eszik,szép a tolla,eleven.régebben is tartottam madarakat,ugyan ez volt a helyzet.és nem is múlt el soha.vitaminokat,gyümölcsöt,meszet ők is kaptak.társai régebben sem kapták el,mint ahogyan most sem.Mi ennek a oka?Előre is köszi a válaszokat! :)(:
2011. febr. 9. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meghülés. Így sajna semmi konkrétabbat nem tudok mondani.
2011. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyit tüsszög? Ha néha-néha tüsszög egyet az nem baj mert minden papagáj szokott a tollportól.

Ha keveset tüsszög, 1 lábon alszik,pihen és nem gubbaszt egész nap akkor nincs nagy baja szerintem de egy orvostól azért megkérdezheted hogy mitől váladékozhat az orra. De ha sokat tüsszög és az orra is váladékos akkor megfázott és vidd el orvoshoz.

2011. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Beus35 ***** válasza:

Telefonon beszélj a dokival!

Ha váladékos a csőre,szerintem,akkor beteg!

Tüsszögni az enyém is szokott.

2011. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beteg.
2011. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beus35 ***** válasza:
Tüsszög még??
2011. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors segítséget :)

Csak néha tüsszög egyet-egyet.Nem tűnik betegnek, gondoltam,megkérdezem,mi lehet ez.am szerencsére "rosszak" :D Most is épp közös erővel rágják a faágat a szekrény tetején :)))

Lóri,a kis tüsszögős,bújós,okos és megmutat mindent társának,aki viszont domináns jégcsapként hárít és makacskodik :D Mindketten hímek,hamarosan beszerzek két tojót :) Akkor aztán lesz kihez bújnia :)

2011. febr. 13. 10:01
 7/8 Beus35 ***** válasza:

Nem rosszalkodnak kint együtt??

Mert nálunk az a helyzet ,ha rászólok,hogy nem szabad,akkor azért is csinálják,mikor elfordulok:-))

2011. febr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem-e?Nekik mindegy,hol vannak,állandóan ölik egymást :D
2011. jún. 15. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!