Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Madár halhat meg úgy, hogy...

Madár halhat meg úgy, hogy lezuhan az égből?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik, de annyi madár van fent az égen, olyan előfordulhat, hogy ott éri pl. a szívroham és lezuhan?
2011. febr. 17. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szívrohamot kapott, akkor már nem mindegy?
2011. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De egyébként kacsákat repülésközben szokták lelőni és furcsa mód lezuhannak...
2011. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát kamikáze madarat még nem láttam (ez persze nem jelenti azt, hogy nincs is), nem hiszem, hogy önszántukból csak úgy földhöz vágnák magukat a magasból. Ha meg valami más ok miatt zuhannak le (pl a szívroham), akkor meg már valóban mindegy nekik.
2011. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam meg ezek szerint... tehát például megyek a belvárosban és a fejemre eshet egy galamb? Mert a levegőben érte őt a halál?
2011. febr. 17. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok madár pusztul el a levegőben és természetesen lezuhan.
2011. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Néztem régebben egy tv-műsort, amibe egy nőnek egy kacsa esett a fejére, és a korházba kiröhögték, hogy biztosan nem, de mégis xD. Szívrohamot kapott az öreg gúnár, és pont a csaj fejére esett.
2011. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gfero ***** válasza:
persze nálunk a sült csirkék potyognak az égből.biztos a haláluk nagyon magasba történt és mire a földre ért a nap hatása által megsült csak egy baj volt velük hogy nem voltak megfűszerezve
2011. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!