Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Zebrapintyek tartásáról mit...

Zebrapintyek tartásáról mit kell tudni?

Figyelt kérdés
mi kell nekik a kalitkába mennyit csipognak hányat illik tartani együtt, fiúk megférnek egymás mellett?
2011. febr. 23. 16:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
a madárszakértő... igazad van nem tud felcsinálni s pinty, de az én lakásomba az én szobámba az én him pintyem fel tudja csinálni az én tojó pintyemet, akik az én lakásomba az én szobámba fognak NEKEM programot csinálni azzal hogy kisfiokákat probálnak gyártani... mert gondolom ki lehet dobni a tojásokat nagy kegyetlenül, de nincs kedvem ahhoz hogy tojásvadászatot játszak és bár nem nagy fáradtság, de mégis, gondoltam megkérdezem hogy hamár esetleg itt b*ssza a rezet egy olyan aki tudja, talán de csak talán valami használható információval tud szolgálni... ha még mindig ezt olvasod kedves utolsó akkor tényleg csak arról szól az életed, hogy a gép elött ülsz és az okozza a legnagyobb örömet hogy baromságokat irj... komolyan nem tudom mi lehet a baj szerintem tök normális kérdést tettem fel, ehhez képest elég sok vicceskedö marha betalált...
2011. febr. 23. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!