Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Félek hogy nem tudja felneveln...

Félek hogy nem tudja felnevelni az összes kicsijét a tojó (? )

Figyelt kérdés
Van 3 pár hullámosom, és ebből tojó költött kicsiket, az egyiknek 5 db van azok már nagyok tollasodnak.A 2.nak és a 3.nak van 4 db kikelve és plusz 2-2 tojás van még alattuk ami nem kelt még ki, így akkor 6-6 kicsijük lesz, szerintetek felfogják tudni nevelni a 6 kicsit?Mert nem előszőr költenek, mér sokadjára, de ennyi még nem volt nekik max 3 volt. De most meg 6 db van nekik.
2011. febr. 23. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha a szülőknek adsz rendesen enni akkor nem lesz baj
2011. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Irigyellek. Nekem ugyan nimfáim vannak, de egy fiókát sem tudtak felnevelni. Nagyon sokszor van tojás, és már 3 ki is kelt, de sajnos nem maradtak meg.
2011. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
persze hogy rendesen etetem a szülöket :) kapnak hullámos magkeveréket , zöldségeket,gyümölcsöket
2011. febr. 23. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Lágy eleséget is adsz nekik?
2011. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, kapnak reszelt főtt tojást is.
2011. febr. 23. 20:59
 6/8 A kérdező kommentje:

Szép egészséges mind.Csak nem tudom hogy feltudnak-e ennyit nevelni.

Végülis az egyiknek amelyiknek 5 van, az most költött előszőr és már szép nagyok a kicsik.

2011. febr. 23. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán felnevelnek 6 fiókát!
2011. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Beus35 ***** válasza:
Te mindennel ellátod,segítesz neki,sikerülni fog!!
2011. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!