Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik papagájra igaz ez?

Melyik papagájra igaz ez?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a papagájok nem egy csendben levő állatok,de a papagájok közül mégis melyik a leghalkabban,legelviselhetőbben beszélő,énekelő papagájfaj?
2011. márc. 5. 20:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Mogyoró mehet mértékkel. Azt mondod, hogy "Akárhányszor játszani akartam vele nem engedte.". Szóval csak azért lehet! Hidd el! A sándor pedig nem szelíd, azt mondtad. Akkor szerintem azt kéne lecserélni egy tojó nimfára, mert elképzelhető (?), hogy a másik helyen rosszabbul bánnának vele (bár aki átvesz egy vad maradat, az ért hozzá, és valószínűleg nem házikedvencként tartaná, párral együtt), de nem hiszem, hogy ennél rosszabbul érezhetik magukat. Ezt úgy küszöbölheted ki, ha nem ingyen adod, és nem fogja akárki elvinni. A hím nimfád is sokkal kedvesebb lenne egy tojóval, és a lényeg, hogy boldog élete lehetne! A nagyobb kalitkát hagyd meg a mostani hímednek, a kisebbe tedd majd a tojót, és ha megszokták egymást, akkor a nagyba mehet mindkettő! Persze nem kötelező megfogadnod, de tényleg nem jó ez így egyik madaradnak sem!
2011. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Katalin papagáj vagy még inkább a bourk papagáj. Mindkettőnek van több színváltozata, nagyon kedves madarak.

De leszögezném, hogy mint minden fajta állatnál, itt is lehetnek egyedenkénti eltérések.

2011. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!