Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a karmaival?

Mit csináljak a karmaival?

Figyelt kérdés
A nimfám karmai elkezdtek túlnőni mert már hetek óta egész nap a kalitkája alját rágja. Mindig lemegy az aljába hogy rohangáljon de utána nem mászik fel az ülőrúdra mint a régebbi kalitkájában hanem elkezdi a tálcát vagy a rácsot rágni. Ezt már akkor is csinálta amikor először tettem be az új kalitkájába de nem foglalkoztam vele mert azt hittem hogy megunja és abbahagyja de már 3-4 hete csinálja. Mindennap kiveszem és hagyom had rohangáljon,játszon a fa bútorokon de ez nem elég mert ugyanúgy nő neki csak kicsit lassabban. Esetleg rakjam az aljába az egyik ülőrúdját hogy amikor rohangál ráálljon?
2011. márc. 6. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Le kéne vágni a karmát
2011. márc. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen kalitkából milyen kalitkába került? Mert ha eddig lapos tetejű kalitba volt és most kúp alakú akkor valószínű az nem tetszik neki. A kúpalakú kalitka szigorúan tilos. Megzakkannak benne (ha van kivétel akkor az nagyon szerencsés).
2011. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy tilos kúpos vagy kör alapú kalitkában madarat tartani. A régi és a mostani is téglalap alakú csak a mostani nagyobb.
2011. márc. 8. 18:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!