Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájok miért...

A hullámos papagájok miért csipognak és miért "bolondulnak meg" ha szól a zene?

Figyelt kérdés
Tetszik nekik a zene? :)
2011. márc. 23. 15:53
1 2
 11/16 Beus35 ***** válasza:
Nekem a párom is szereti őket,tényleg néha hangosak,de nevetünk rajtuk!!
2011. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Irigyellek...az én párom meg mindig ideges és kiabál rájuk, ha hangoskodnak. :(( Így nem is csodálkozom, hogy sokáig tart megszelíditenem őket.
2011. márc. 27. 12:39
 13/16 Beus35 ***** válasza:
Most sajnos beteg a lányka,és orvoshoz járunk,remélem meggyógyul!!
2011. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom! Hát remélem minden rendben lesz vele és hamarosan meggyógyul. Mi a baja neki?

Az én Csipimnek nagyjából már visszanőtt a tollazata, már csak pár kis helyen hiányos neki, remélhetőleg, most már nem fog többé kihullanni neki, de azért néha még tépi magát és ad ki ilyen fura hangot olyankor, mintha nem sikerülne neki kitépni...nemtudom, de már jobban néz ki elég régóta.

2011. márc. 29. 09:11
 15/16 Beus35 ***** válasza:

Nálunk hasmenéssel kezdődött,meg toll borzolással!

3x kapott antibiotikumot injekcióba!

Mákot kap,meg szenet,illetve az eledelbe,meg a vizébe bélflórát!

Viszont tegnap elkezdte a kaját öklendezgetni,tátong,most 5 napig 0,2ml Kliont kap!(csőrén keresztül)

Remélem meggyógyul!

Étvágya van eszik,de még nem gyógyult meg,remélem meg fog,csütörtökön megyünk újra az orvoshoz!

2011. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Jobbulást kívánok neki!

Csipikémnek (lány) van társa is már pár hónapja, nem tudom hogy Csőri fiú-e vagy lány, de mindig rá akar mászni Csipire...ezért kicsit gyanakszom rá, hogy lehet fiú, mert eddig lánynak hittem a halvány kék csőre miatt, de kezd gyanús lenni. :)

És 1 hete kaptak egy jó nagy Ferplast márkájú kalitkát, 3 ülőrúd is van benne, meg minden ami kell. Hát nagyon jól érzik benne magukat, mert jó nagy a helyük, jobb is így látni őket. Úgyhogy Csipi élete gyökeresen megváltozott! :) Csak jönne már rendbe neki a tolla teljesen. Sok vitamint kapnak.

2011. márc. 30. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!