Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy lehet megkülönböztetni a...

Hogy lehet megkülönböztetni a hím és a nőstény hullámos papagájt?

Figyelt kérdés
annyit tudok h az egyiknek barna a csore fölötti rész...előre is köszi
2009. febr. 27. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lánynak barna. Meg is vettem négy lánypapagájt, aztán csodálkoztam, hogy nincs tojás...:) Utána lettem csak kiokosítva.
2009. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fiúknak látványosan kék a csőr fölötti rész. És a fiúknak hosszabb a farktolluk.
2009. febr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lány: [link]

Fiú: [link]

Lányoknak ahogy mások is írták barnás, rózsaszínes a csőrük feletti rész, fiúknak kék, sötétkék.

2009. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha még egészen kicsi ,fióka?Annal is így ki van fejlődve hogy lehet látni a színt?
2009. márc. 1. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
A piciknél még nem megállapítható külső jegyek alapján.
2009. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
A kifejlett hím madár csőr feletti viaszbőre kék.A tojó feje kerekebb. DE még újszülött kornál nem lehet őket megkülönböztetni várj velük egy kicsit és akkor már láccik rajtuk.
2009. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg állatorvos tudná valamilyen genetikai vizsgálattal megállapítani, de emiatt megnézetni őket nem érdemes, idővel úgyis látszanak a különbségek. 1 évesen már ivarérettek.
2009. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!