Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem túl zajosak a Kis Sándor...

Nem túl zajosak a Kis Sándor papagájok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Kis Sándor papagájt,csak félek hogy nagyon hangos lesz.
2011. ápr. 5. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel minden papagájféle szeret csiripelni, ezért szerintem elég erős hangjuk van. Nagyobb testűek is, tehát készülj fel a dolgokra. Ha a hullámos papagáj fülsiketitő, akkor a sándorok nemtudom.. Tényleg belevágsz??
2011. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Borzalmasan tudtak nálunk rikácsolni.
2011. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz attól hogy hangos lesz az a hullámos, nimfa, törpe,stb amit veszel akkor miért akarsz egyáltalán madarat tartani? A hullámosnál halkabb papagájfaj nincs tehát ha nem vagy biztos abban hogy egy huli hangos-e neked akkor inkább ne akarj nagyobbat szerintem. Azt tudom neked javasolni ha mindenképpen madarat akarsz hogy vegyél egy hullámost és vagy elviseled a hangját vagy nem és visszaviszed(szegény madár pedig fél és stresszel megint szállítás közben a vissza úton)de legalább megtudod hogy való-e neked madár vagy sem.
2011. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 6. 14:20
 5/6 apaje válasza:
nekem van ket par kissandor de alidg halom oket.szerintem nem hangosak csak mej hangjuk van.az meg hogy naponta 1*2 kiabal kilehet birni
2011. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fiú néha síkit de nem vészes csak füldügő kell:)dehogy is csak vicceltem csak kicsit hangosak kicsit nagyon :D
2011. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!