Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A szarka megeszi a többi madarat?

A szarka megeszi a többi madarat?

Figyelt kérdés
vagy maguktól mentek el a kismadarak???egyáltalán mit eszik a szarka???
2011. ápr. 7. 22:56
1 2
 11/14 anonim válasza:
53%
Irtani őket! hegyes légpuska lövedéket szeretik,ha nem halna meg tőle akkor majd a macskák szétszedik... nekik is kell egy kis szórakozás. Aszarkák bántják a kismadarakat,elkergetik a ricsajukkal, mi meg bántjuk őket és elkergetjük ez a evolúciós rend,ha már nincs más ellensége...
2011. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Téged kellene írtani te szerencsétlen!!!
2016. júl. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én most láttom azt hogy varosban, 4 szarka megtámadott egy galambot és agyba főbe csipkedték. Amikor szegény galamb már nem bírt repülni akkor leálltak, nézték egy kicsit aztán elrepültek.De persze az is lehet hogy csak azért álltak le mert az út túloldalán álltam és észrevettek. De olyanok voltak mint egy gonosz betyár banda.
2016. júl. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezek a madarak ösztönből cselekszenek és sajnos írtják őket. Na most akkor kérdezem,hogy az az ember mit érdemel aki ugyan ezt műveli, hogy ártatlan embereket bánt. Nekem van 1 szarkám akit kB 1 hetes korától velem van és nagyon szeretem.
2016. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!