Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Gólya van a házunk elötti...

Gólya van a házunk elötti villanyoszlopon. Hogy riasszam el?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 22:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
25%

Aki örülne neki az nem tudja mivel jár. Hozzánk nagyon közel van egy olyan 2-3 m-re egy oszlopon. Ilyen távolságból én is nagyon örülök neki, de ha itt lenne a kapum előtt megváltozna a véleményem. :)

Óriási piszkot csinál 4-5 ekkora madár. Nyár végére a fészek környéke meg mellette a járda olyan mint ha lemeszelték volna. :)

2011. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
22%

Pl vendégség van nállad,grill party vagy bármi és a madár vagy oda pisil vagy oda ürít,na milyen?

Azért ne állszenteskedjünk már.

Nálunk is van egy gólya és néha fejbetudnám lőni..mikor t fáradt vagyok hazaesek valahogy és rikácsol főleg mikor jön a fiú..persze mindenki elviselné,hogyne..nektek adom mert 1-2 hétig-hónapig elviselhető,de utána iszonyú idegesítő tud lenni..

2011. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
20+ éve van így gólyafészek nálunk. Hál istennek. Mikor ott vannak és szarnak, akkor nagyobbat kerülünk az oszlop körül. Én már csak annak örülnék jobban, ha az eresz alá fecske fészkelne.
2011. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
ha nem nekem kellene nyirnom a füvet a házelött. és távolabb lenne a kaputól akkor lehet hogy nem zavarna. de igen nagy piszkot csinálnak. elmarja az aluminium vezetékeket is idővel. (igen résztvettem ilyen vezetékcserénél.) van a faluban golyafészektartó. kb 10 éve nincs rajt gólya. (ágak igen , lehet hogy ez zavarja a gólyát )
2011. ápr. 14. 23:19
 15/28 anonim válasza:

Ne riasszátok el! Csaljátok KELEP-cébe! ;-D


Viccet félretéve, az áramszolgáltatóval kellene egyeztetni e témában a községi önkormányzaton felül. Ha nincs az oszlopon gólyafészektartó, akkor így le7 utólagosan rakatni rá, bár ezt inkább akkor kellett volna kivitelezni, amikor a KELEPELŐ szárnyas famíliáris még elvolt délre... O.o

2011. ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

itt az online golya adatbázis

itt kell jelenteni

[link]

2011. ápr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Lol az összes gólyafészekre, amit ismerek ott is van a jelölés a cím meg minden, csak épp azt írták oda, hogy nincs is fészek! Az egyik meg már ott van több mint 20 éve! Ráadásul apám azt mondta, hogy az már akkor is ott volt, mikor ő gyerek volt. meg idén is ott van. Valamit benéztek.
2011. ápr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ha hiba van az adatbázisban,akkor jelentsd!
2011. ápr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Képzeld el,a gólya mit gondol rólad? Még szerencse, hogy nincs puskája.
2011. ápr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem,hogy ez csak egy tréfa!


Az a gólya több ezer km-et megtett,hogy hazajöjjön költeni!!!

Aki ezek után bántani meri, NEM EMBER, de nem is állat mert az soha nem tenne ilyent!

2011. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!