Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek hogyan lehet...

Szerintetek hogyan lehet engedélyt szerezni bagolytartásra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy baglyot tartani. Elég felkészültnek tartom magamat, és ezt minden beképzeltség nélkül mondom. Már vagy fél éve tanulmányozom a baglyokat. Tudnátok ebben segíteni?
2011. ápr. 22. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy!
2011. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

óh köszi

igazán építőnek találom a válaszodat :D

2011. ápr. 22. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress olyat aki tartja vagy solymászokat, ők is jártasak ebben, de sztem itt nem sok értelmes választ fogsz kapni :D
2011. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Platypus ***** válasza:

Ezt a kettőt olvasd alaposan át:


[link]


[link]

2011. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg harry pottert :P
2011. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engedély köteles.


Olvasd át: [link]

2011. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy nagy erdőt XD
2011. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nekem anno volt kisbaglyom.Kis füles bagoly pontosabban. nekem nem volt rá engedélyem, Vajdaságban én asszem nem is kell. Magyarország más. Igen, mindenképp keres fel solymászt, madarászt aki td ebben a kérdésben segíteni. Hozzáteszem, sok helyen olvastam hogy a bagoly vad, az is marad. Nem kapom vissza azt a szeretetet. TÉVES. az enyém a vállamra szált és nézte hogy fésülködöm, csipogot meg hizelgett mint 1 kiscica. nagyon hálás jószág, csak nem ugy kell vele bánni mint egy tárgyal.lehet belőle kiskedvencet nevelni. Nincs már meg nekem, elengedtem, de azta is visszajön néha PÁRJÁVAL együtt, meg esténként hallom mindig.
2011. máj. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!