Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha a görény megharapta a...

Ha a görény megharapta a fürjem nyakát a sebbel mit csináljak hogy begyógyuljon? (sürgős)

Figyelt kérdés

Kérlek segitsetek !!! Elég nagy a seb pont a nyakán, vérzett is nagyon, de el ált... be is fujtuk spray el meg pe is van neki kötve 3dszorra és már elált nekia vérzés és járkál is de valami jó módszer amivel tudok neki segíteni???

most is bevan neki kötve nembaj?

VALAKI MONDJON VALAMIT MEGCSINÁLOK MINDENT!!!

tudom az en hibám...:( de most valmit mondjatok mit csinálhatnék még vele hogy megmaradjon!


2011. ápr. 23. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Már rég el kellett volna vinni az állatorvoshoz.Hívd fel azonnal.Nem baj ha nincs rendelési idő!
2011. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nincs orvos.:(
2011. ápr. 23. 17:25
 3/15 gfero ***** válasza:
fertőtlenítsd betadine oldattal jobbat nem tudsz tenni ha nincs orvos
2011. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Beus35 ***** válasza:

Hogy hogy nincs orvos??

Hol laksz??

Itt Erzsébeten van,Csepel is,akkor máshol is van tuti!!

2011. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
vidéken...:s
2011. ápr. 24. 09:03
 6/15 A kérdező kommentje:
Már jobban van a furj:) szerencsére... de még mindig elég nagy neki a seb.:s
2011. ápr. 24. 11:09
 7/15 anonim ***** válasza:
Az nagy is marad, majd szépen bevarrasodik és összehúzódik... de hogy érte el a görény a fürjet?
2011. ápr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Beus35 ***** válasza:
Holnap munkanap van,biztos van már orvos vidd el,és nézesd meg!
2011. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mert mindennap kiszoktam engedni a görényt...(15p-re), és akkor már a fürjek nálunk vannak egy hónapja, először egy jó nagy helyre az aranyfácánokhoz betettük, de kikellet őket venni mert nem hagyták békén a fácánokat..:s

És beletettük egy kisebb ketrecbe őket. A görényt kiengedtem és el is volt egy ideig csak amikor adtam nekik enni megriadtak és a görény odaszaladt hogy mi van... és a rácson elkapta a fürj nyakát egy 1mp-re mert gyorsan leszedtem róla és tettem is vissza a görényt a helyére. A fürjet ki és gyorsan a sebet fertőtleníteni bekötözni(a kötés csak addig volt rajta még el nem állt a vérzés) külön kalitkába be tenni és ott megvárni még megy gyógyul.:) AMI MÁR ELÉG SZÉPEN MEGY...

De képzeljétek el meglett az első tojás mióta itt vannak nálunk.:)

2011. ápr. 26. 09:17
 10/15 terebesi dominika válasza:

CSak gratulálok a fürjekhez.

Nekem már a 6. nál tart a zebrapintyem.

JA!8.IG MEGSEM ÁLL!!!!!!!!!(:

2011. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!