Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szeretnék kanárit tartani....

Szeretnék kanárit tartani. Mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés
Mit eszik, mire kell figyelni, hol lehet beszerezni stb.
2011. máj. 5. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Boltban lehet kapni sima dobozos kanárieleséget azt adhatod neki. Ha nagyon ragaszkodsz ahhoz,hogy ne bolti legyen akkor keress egy olyan embert aki ilyen magvakkal "foglalkozik" és egyenként kell beszerezned az "alapanyagokat". Arra figyelj,hogy a kalitkája/lyuk mindig legyen tiszta,legyen benn fürdetőedény természetesen mellette etető és itató. Mindig friss víz legyen előttük,de ezt szerintem te is tudod. Állatkereskedésben is betudod szerezni őket bár én a tenyésztőt ajánlanám. Amíg én sem értettem hozzájuk nem egyszer vágták át a fejemet a nemükkel kapcsolatban. Azt biztosan tudod,hogy a fiú énekel,a tojó viszont nem! :) Ha vannak további kérdéseid akkor nyugodtan írj a raffai.peter@freemail.hu címre. :)

2011. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

05-06 17:34 XD


gondolom a kérdező a kanári szigeteki kutyára gondolt.

[máskor ird ki..:) ]

azt eszik mint egy normnális ilyen méretű kutya

kicsit hasonlít a stafira,amit én ismerek

Ő játékos aranyos,futkározós..

bár lényegében neveléstől függ

2011. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem nem a kutyára gondolt,mivel a madarak posztba írta ki a kérdését. :D

2011. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!