Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért csinálja ezt a nimfám?...

Miért csinálja ezt a nimfám? Jó lenne rájönni, mit akar.

Figyelt kérdés

Ha ki van engedve, odaállok elé, és elkezdek hozzá beszélni, előrehajol, a lehető legszélesebbre tárja a szárnyait, hogy elérjen, és úgy dörgöli a fejét a szárnya aljához, mint a faághoz a kalitban. Nem repül el, nem csapkod, csak előredől, és kitárja a szárnyát, és a farktollait legyezőszerűen kinyitja.


Először gondoltam rá, hogy fenyeget, hogy ő igazából "sasmadár" nagy, és hagyjam békén, de sokkal inkább tánik úgy, hogy ő ezt élvezi, és játékból csinálja.


Van ennek valami oka? Mi a célja vele?


A válaszokat előre is köszönöm:)


2011. máj. 10. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez udvarlás nála
2011. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mit akar, de az enyém ezt akkor csinálta, ha elkezdtem fújni, vagy ilyen "puffogós" hangon mondogatni a nevét közel hozzá. Láthatóan marhára élvezte, csak én szédültem el közben a fújástól :)
2011. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is szoktam ilyenkor fújni!:))) Bár nálunk előbb jött a sasoskodás, utána kezdtem "poénból" fújni a szárnya alatt, attól teljesen bepörgött.


De ha udvarol, miért nem hajlandó amúgy odajönni hozzám? Mindig csak úgy tesz, mintha rám akarna repülni, aztán meggondolja magát, és napokig csak akkor jön a kezemhez, ha fürtös köles van benne. Nem mintha bánnám, h nem udvarol, de akkor keresné velem a több kapcsolatot, nem?

2011. máj. 10. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én nimfáim akkor csinálnak ilyet amikor fürdetem azaz lefröcskölöm,lespriccel őket.
2011. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!