Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen kb. lóriméretű papagájo...

Milyen kb. lóriméretű papagájokat ajánlanátok nekünk?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a lórik, de úgy tudom elég nehéz a tartásuk. A méretük viszont pont megfelelne nekünk, kisebb madarat nem feltétlen szeretnénk, de azt akarjuk, hogy jól érezze magát nálunk, fel szeretnénk készülni minden téren. Csak a fajtát nem tudtuk eldönteni.:)
2011. máj. 13. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igen kicsit macerásabb a tartásuk, mint az elterjedt fajoknak. Egyébként méretre melyik lórira gondolsz? Testsúlyban és hosszban is eléggé "nagy" eltérések vannak a fajok között. Van ami csak 20 cm körüli és van ami 35 mondjuk. Egyébként ami kb ilyen méret és elterjedt. Kecskepapagáj, nimfapapagáj, Pyrrhura fajok. Meg persze sok egyéb faj.
2011. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, nem gondoltam bele, hogy pontatlan vagyok. Szivárványos lórikra gondoltam. Köszönöm a választ!
2011. máj. 14. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!