Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ma vettem észre hogy kikelt...

Ma vettem észre hogy kikelt egy hullámos papagáj a 2 db tojásból! Raktam be nekik főtt tojást! Mit tegyek még be?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)


Az odúba a tojó és a kicsik/tojásokhoz semmit, azok etetését majd elvégzik a szülők. A kalitkába a főtt tojás nagyon jó, én reszelve szoktam nekik adni, és csak a fehérjét. Ezen kívül friss víz, szokásos magkeverék az mindenképpen. Esetleg lehet kis saláta vagy alma, de ezt nem muszáj, sőt ha túl sok minden van benn, az meg már nem is jó.

Ami még fontos lehet, az a vitamin. Nem tudom, szoktál-e nekik adni, de ilyenkor különösen ajánlatos. Van vízbe keverhető meg lágyeleségre szórható változat is.

2011. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ezt szoktam adni az enyémeknek:

[link]

2011. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!