Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Csengőt miért nem szabad adni...

Csengőt miért nem szabad adni a madárnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol írják,hogy csengőt nem szabad betenni,így rossz úgy rossz.Miért?

Köszi!


2011. máj. 25. 21:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem olvastam,de az egyértelmű,hogy a tükör nem valami jó a madaraknak... Egyszer adtam az enyémnek 20 percre,hogy lássam milyen lenne a reakciója,ha vennék neki egy párt.Sikeresen átment a teszten.Miután elvettem tőle 15 percig visított utána,kereste,hol van.Egyértelműen nagyon rossz ,,játék" nekik a tükör.A csengő szerintem nem olyan rossz,pl ha olyan fémből(v miből)van,ami nem tud kopni stb.De azért nem tennék be neki.
2011. máj. 29. 18:34
 12/16 anonim ***** válasza:
Eddig mindent megvettem a papagájomnak, csengőt, tükröt, műpapagájt, az olvasottak hallatán mindegyiktől megszabadultam, csak attól félek, hogy nem fog e unatkozni, mert egyedül van, most hogy belegondolok, tényleg eléggé agresszív volt a tükörrel is meg a műpapagájjal is, a csengőt egyenlőre nem veszem ki, de lassan arról is leszoktatom, csak az a baj, hogy mással nem igazán játszik, nincs valami ötletetek, hogy mit adhatnék neki?
2012. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
1: társat. hidd el, nincs több baj kettővel, mint eggyel. Sőt. 2: különböző fajátékokat, hintákat, otthon készített is játékokat (fából, kenderzsinórból..), de ezek csak kiegészítők. Nem unatkozna, ha lenne mellette valaki. Ha nem a társa (ami a legfontosabb lenne), akkor neked kell vele foglalkozni.
2012. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mindennap ki van engedve a szobába 2 órára, valamint foglalkozom vele, próbálom tanítgatni, minimum 1 órát, beszélni, vagy esetleg trükköket, pl: üljön az ujjamon, de kicsit félős, mondjuk nem régóta van meg, 2-3 hónapja, még biztosan nem bízik meg bennem...
2012. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Kovacs Lilla Anna ***** válasza:
Azért mert hallás betegek lesznek vagy megrosszabb SÜKETEK!!!!
2012. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kovacs Lilla Anna ***** válasza:
nem tom
2012. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!