Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ki meritek vinni a papagájt?...

Ki meritek vinni a papagájt? Vagy elrepül?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, hogy akinek nincs otthon voilere, az sosem viszi ki a papagájt az udvarra? Féltek, hogy elrepül? Van olyan aki kiismerte már annyira a madarát, hogy biztos benne, hogy ha nincs semmi ijesztő, akkor nem repül el?


Nincs madaram, csak érdekel.


2011. máj. 28. 18:08
 1/8 eNerdzsy ***** válasza:
Senki ne engedje ki a papagájt azért mert biztos benne, hogy nem fog elrepülni.
2011. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem volt két rózsapapagájom. az egyik elszökött, de szerencsére olyan szerelmesek voltak egymásba, (meg voltak gyerkőceik is), hogy visszajött
2011. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én mikor kicsi voltam, kötöttem a lábára madzagot.
2011. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van kissebb kalitkád és azzal együtt kiteszed a teraszra akkor úgy igen..Én nem próbálkoznék azzal azért hogy elengedjem ..:s
2011. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A hullámoson kívül mindegyik papagájra lehet venni hámot. Amivel pár hét hozzászoktatás után biztonsággal ki lehet őket vinni.

A lábra kötött madzag azért nem jó mert ha megijed a madár és hirtelen elrepül megrándulhat de akár le is szakadhat a lába a nagy lendülettől.

2011. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Beus35 ***** válasza:
Senkinek nem ajánlom,hogy szabadban kiengedje!!!!!!
2011. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szabadban semmi esetre nem kockáztatnám meg hogy elengedjem, mert ha elrepül, az életébe kerülhet!

Én még a szobában is félve hagyom nyitva a kalitka ajtót, mert amikor kijön a Csőrikém, hát van úgy, hogy nagyon nehéz megfognom, hogy visszakerüljön este a helyére...:( Még az ujjamra nem áll rá. De remélem, hamarosan ezt is megteszi. Visszamenne ő magától a helyére, csak nem találja a bejáratot soha...mindig a kalitka tetején van és ott próbál bejutni...

2011. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19.44 könnyen meg lehet nekik tanítani, az enyémek se szelídek, de nem ide tartozik, ha érdekel, írj privit, és leírom, én hogyan oldom meg
2011. máj. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!