Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehet megtanítani,...

Hogyan lehet megtanítani, hogy egy bizonyos parancsszó után kezdjen el hangot utánozni madarunk?

Figyelt kérdés
Például ha mondjuk azt mondom hogy béka akkor kezdjen el brekegni :D Tök édi lenne :D:D
2009. márc. 18. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
sehogy sztem
2009. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
maximum foglalkozol velele több órát míg azt modogatot h "béka!És elkezdessz brekegni:D
2009. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok türelem és foglalkozás kell, és mindig egyértelműnek kell maradni, mert ha mindig mást csinálsz, összezavarodik és nem fog semmit csinálni, míg ha mindig ugyanazt csinálod egyértelműen, akkor hozzászokik. Hát hogy brekegni fog-e, azt nem tudom :-D De az én egyik madárkám (fél éves nimfa) tudja mondani, hogy "szia", 5 hónap foglalkozás után, és azóta további foglalkozásokra már köti is dolgokhoz (pl. reggel, ha csörög az ébresztő).
2009. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!