Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kisveréb hogyan tovább?

Kisveréb hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szóval 4. napja jól van akis szörnyeteg, és 2 napja msot csontit eszik. nade! Ma vettem észre. vagyis most délután, hogy kikakált egyszerre 2 csontit.:S:S Halottak voltak meg minden de.. valahogy nem értem. Most kajáért csipog egy órája adtam neki de ugy tervezem, hogy még egy fél óráig nemkap nehogy valami baja legyen tőle. Éhenhalni uyge nem fog, bírt már ki többet is. Csak most akkor mi legyen ezzel a csontival? Most kakálta ki először.
2011. jún. 7. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%

vissza kell nyomni oda, ahonnan kijött

:D

2011. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
valószinű.-.-"
2011. jún. 7. 15:40
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Az elsőnek igaza van :D
2011. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hatalmas intelligencia szinttel rendelkezik mint a 2 válaszoló.-.-".
2011. jún. 7. 16:03
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
2. válaszoló - pacsi :D
2011. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
A verebet óránt ként kell meg etettni nem csoda hogy a szabadban a szülök fogtak valami huss vissza a fészek oda adják a kaját husss megy vadászni!Ja és a csonti nem lesz semmi baja meg nyugodhatsz de ha sokkáig csinálja :S akkor vidd el állat orvos hoz de ez nem fog meg történni :)
2011. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nyilván,d e mivel több kaját kap, ezért nem midnig kell neki óránként. Most is csendben van másfél órája.:D
2011. jún. 7. 16:24
 8/12 Beus35 ***** válasza:

Most akkor te neveled??

Ha igen , akkor gratulálok!!Rendes vagy!

2011. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen én, megint jött kukac ott ahol nem kéne, holnap hvíom az állatorvost, d szeirntme csak sokat evettbelőle mert télelg csak pár szem jött , a többi bent maradt.:D
2011. jún. 7. 21:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Hu, ez durva. Ezek szerint nem tudja megemészteni mindet. Kis változatosság jól jönne neki lehet. Próbálkozz lisztkukaccal is. És darabold fel neki a lárvákat kisebb darabokra, hátha jobban meg tudja emészteni. Állatorvoshoz is megpróbálhatod elvinni, de ne lepődj meg, ha elküld, sok állatorvosnak csak a kutya meg a macska számít állatnak.
2011. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!