Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A galambok megeszik a rízst?

A galambok megeszik a rízst?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 03:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A minálunk megeszik. :)
2011. jún. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megeszik, de úgy hallottam, hogy felpuffadnak tőle a madarak.
2011. jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk imádják egyszer boltba voltam egy nő ki boritotta a rizst nem szedte föl és meg ették de sztem fel pufadnak töle!
2011. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, ha nyersen adod a rizst, akkor nem puffasztja fel őket. Én versenyzek galambokkal, és nálunk megszokott, hogy a galambok kapnak rizst. Ha csak azt kapnak, az biztos nem jó, de adhatsz nekik nyugodtan.
2011. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A rÍÍÍzst nem, a rizst esetleg...
2011. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
61%
Hm, tegnap 09:46: Amikor galambokkal versenyzel, te szoktál nyerni, vagy a galambok?
2011. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A galambokkal én versenyzek, ezért én nyernék, de eddig második lettem mindig. Ők csak élvezik a repülést.
2011. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NanoBattery ***** válasza:

Adhatsz nekik, de ne sózd meg. !;)

Egyébként sok mindent megesznek, tört főtojásnak a héját is tehát abszolult felesleges kidobni a kukába, mert a madarak elcsipegetik, csak apróra egy mozsárban vagy egy konyhai darálóval fel kell aprítani, de nem kell, hogy liszt legyen belőle 3-5mm max. nagyságura elégséges, de a nagyobbakkal is megbirkóznak, sőt a főt tojást is szeretik a madarak. ;)

Így a tetőn levő kúpcserepeknek a malterját legalább nem eszik ki olyan hamar... ;)

2011. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NanoBattery ***** válasza:

Persze mindezt mértékkel és keverve lehet adni nekik. :)

Pl. Mi a Kukoricát a búzával és némi borsóval összekeverjük, és úgy adjuk nekik, sokkal egészségesebbek, mert változatos az (étrendjük)... ;)

A Tojás héjat is bele lehet keverni közéje, de akár a kérdező álltai Rizst is. :)

2011. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!