Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Megnéznétek a hullámos papagáj...

Megnéznétek a hullámos papagájaimat, szerintetek melyik hím és melyik tojó?

Figyelt kérdés

Elég rossz a kép minősége,nem bírtam őket jobban fotózni,állandóan repkednek.2 zöld van és egy kékes szürke.Az egyik zöld még csak totyogós :) Még fiatalok,nemrég repültek ki.

1: [link]

2: [link]

3: [link]

4: [link]

5: [link]

6: [link]

7: [link]


2011. jún. 12. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,,hogy amelyiknek kék az orra,az a fiú. A rózsaszín a lány. Azt nem tudom,milyen korra alakul ez a különbség ki, de nekünk mindig így volt.
2011. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az első az biztos nőstény, ez fix

a második is tojó.világos a csőre felett.

a negyediket himnek nézem, de nem biztos.

2011. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 6.-at én hímnek tippelem, a miénk is így nézett ki kicsiként és hím lett. Bár a fotók tényleg nem a legjobbak. Szóval lehet így könnyebb lesz: Tojó: csőre felett rózsaszín, majd barna és a feje oldalról nézve kerekebb. Hím: csőre felett az orránál kék, kékeslila és a feje oldalról kicsit szögletesebb.

Én ezeket néztem mikor vettük a kis csicserinket, és sikeresen eltaláltam a hímet. Az állatkereskedésben a nő nem tudott semmit segíteni, így erre a tudásomra és a megérzéseimre hagyatkoztam.

2011. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A viaszhártyájuk színe nem számít. Azt nézd meg hogy az orrlyukaik körül van-e fehér karika mert amelyiknél van az tojó amelyiknél nincs az hím.
2011. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!