Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szoktassam kézhez a...

Hogyan szoktassam kézhez a hullámos papagájaimat?

Figyelt kérdés
kézhez akarom őket szoktatni ,trükköket akarok nekik tanítani. 1lány ,1fiú van . a fiút beszélni is meg akarom tanítani
2011. aug. 28. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez elég nehéz dolog lesz! mert nekem van egy fiú hullámos papim és ő annyira szelíd hogy ha kiengedem oda repül hozzám a vállamon ül , turkál a hajunk között!Na de amióta lett mellette 1 csaj papi azóta nem jön oda mert a lány fél tőllünk a fiú meg hívná oda hozzánk! Ha a fiú odaröppen hozzánk akkor a lány is ,de amint megsimogatnám őket elrepül a lány és akárhova repül a fiú mindig követi!!!! és sajnos már a fiú se olyan mint régen már nagyon régen tudtam megsimogatni,jáccani vele! ha 2 papid van akkor azok minig követni fogják egymást az egyik ide repül a másik követi!:)azért sok sikert hozzá!
2011. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2011. aug. 28. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Először kalitkán belül szelídítsd meg őket annyira hogy ha simogatni nem is engedik magukat de ráállnak az ujjadra,esznek a kezedből. Ezután kint külön-külön foglalkozz velük. Tehát vidd át az egyiket egy másik szobába és foglalkozz vele majd vidd vissza(ugyanígy a másikkal is foglalkozz). Szerintem így sikerülni fog mert nem lehetetlen. http://www.youtube.com/watch?v=lEjNDgoXgbE&feature=related
2011. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!