Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen nevet adjak egy fiú és...

Milyen nevet adjak egy fiú és egy lány hullámos papagájnak? Vásárlás után mennyi idő múlva engedhetem ki a kalitkából?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Az én fiú papagájomat Matyinak hívták, lány nem volt..:) Szerintem a Matyi aranyosabb, mint pl. a Pityuka.
2009. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A polly az fiú vagy lány papagáj név?
2009. márc. 21. 12:30
 3/7 anonim válasza:
nekem van egy fiú és egy lány.Peti és Panna a nevük nagyon aranyosak:D. Nekem csak a lány szelíd, a fiu csipked, én ugy csináltzam hogy kivettem de nem engedtem elrepülni ráraktam a kezem és hagytam hogy megnyugodjon simogatgattam.Most néha kiengedem megül az ujjamon, vállamon.De azért félős:D
2009. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fiú papagájom Alex volt, a lány Fifi :D Én szerintem aranyos nevek, de ízlések és pofonok :)



Amúgy a szomszédomnak törpepapagája volt és az volt a neve, hogy Jimmy és a szomszédom nagyon sokat foglalkozott vele, addig mind mondogatta a nevét, hogy a papagáj is megtanulta. Bár azt mondták lehetetlen, mégis lehetett érteni. :)

2009. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Polly lánynév.
2009. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan nevet válassz ami illik a papagájodra.Az egyik barátnőm kakinak nevezte.Igaz hogy gusztustalan,de ráillett.

(A hím papagájomat Szotyinak hívom mert olyan aranyos amikor kölest eszik,a tojót meg Natinak mert ezt a szót tanulta meg elsőnek.)

2009. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A másik kérdésedre a válasz hogy akkor engedd ki amikor már megszokta a szobád látványát.3-4 nap.
2009. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!