Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madarakat lehet szabado...

Milyen madarakat lehet szabadon (! ) és lakásban is tartani?

Figyelt kérdés
Pl ott a postagalamb... Ilyet háziállatnak lehet tartani? Vagy milyen galambfajta van amit ha kiengedek akkor visszajön? A gyémántgalamb, amit ált háziállatnak tartanak az nem jön haza...
2011. jún. 13. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre a választ nem tudom,


de szerintem lakásba a galamb az túl nagy, sokat kakál és nem szobatiszta. Kistestű madarakat érdemes inkább.

Pl egyik kedvencem a sirályka pinty:

[link]

Szunyoghálót lehet tenni az ablakokra hogy ne tudjon megszökni.


Kertes házba meg csak felakasztasz egy madáretetőt teli kajával az ablak elé egy fára, mellé csinálsz egy kerti tavat és egyből lesz egy csomó madarad, amit nézhetsz az ablakból TV helyett, és ha télen el is mennek, a következő nyáron majd visszatérnek. Meg olyan is lesz, ami majd ott telel nálad. Csak havonta kell venni nekik egy nagy zsák kaját és egy csomó éhező madarat megmentesz ezzel :)

2011. jún. 14. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egy vándorsólyom van a spajzba.
2011. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Madáretető a kertbe?
2011. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy tudom hogy nyáron nem szabad etetni a madarakat mert elszoknak az ételkereséstől és ha valami miatt már nem eteted tovább őket akkor éhen halnak.
2011. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó! Igazad van! Nyáron madarat etetni tilos! Egy MME tag.
2011. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kacagó gerle??
2011. okt. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!