Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Amikor kiengeditek a madarakat...

Amikor kiengeditek a madarakat repkedni a lakásba, nem pottyantanak ide-oda?

Figyelt kérdés
például ha órákig kint vannak.
2011. aug. 12. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Páromnak évek óta van kanárija, azt ki sem lehet robbantani a kalitkából.

Ha kiveszed is visszarepül a kézről.

Máshol nem érzi magát biztonságban.

2011. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó, de azokra a madarakra gondolok, akiket kiengednek minden nap pár órára, pl papagájok.
2011. aug. 12. 23:01
 3/12 anonim ***** válasza:

De igen, ez ezzel jár.

Bár a nap nagy részében csak a saját kis águkon ülnek, ott meg van alattuk újságpapír, hogy könnyebb legyen feltakarítani, de ha repkednek, meg máshová szállnak le, akkor van kaki mindenfelé

2011. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha kiengeded a madarakat, akkor a tükröket le kell takarni, valamint nagyon fontos elhúzni az ablaküveg elé a függönyöket. A madarak nem látják az üveget és nekirepülnek, megütik magukat és belső vérzésben elpusztulhatnak.
2011. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a figyelmeztetést, de ezt sem kérdeztem. Csak annyi, hogy bombáznak-e ha kiengedem. Nincs madaram.
2011. aug. 12. 23:28
 6/12 anonim ***** válasza:
de persze.... össze kell szedni
2011. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ahha. De azért nagy ganét nem csinálnak, ugye?
2011. aug. 13. 00:38
 8/12 anonim ***** válasza:
dehogy..csak egy kis pötty ..szaga sincs és szilárd ..fel lehet nagyon könnyen szedni...hulláos papiknak olyan mint egy kakós csiga
2011. aug. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kakaós csiga. :D


Kérdező: valóban potyogtatnak, ha ülőgarnitúrára, néha nehezen jön ki. Földről meg feltörölhető - nem vész végigmenni a lakáson repteté után, nem tonnaszám alkotnak.

De a nagypapagájok egy része szobatisztaságra szoktatható (kakaduk, arák) - bár a technikát nem tudom, csak tenyésztő mondta.

2011. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megerősíteni tudom azt, amit már fentebb is írtak: Ha találnak maguknak egy helyet (nálunk a két hullámos kipécézett egy virágtartót, a nimfa meg okosan rájött, h minek tettem be egy óriási fűzfaágat, úgyhogy ő azt), akkor repülnek egy két kört, de szinte egész nap ott fognak ülni, így oda is végzik a dolgukat. Ez nem nagy mennyiség, és nem is híg (a nimfáé egy kicsit az), tehát simán kordában tartható.
2011. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!