Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Honan lehet tudni melyik a...

Honan lehet tudni melyik a facantyuk es a kaka amikor meg kis csibek? Mirol lehet azt megtudni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 22:29
 1/4 anonim válasza:
Sztem ugyan úgy mint a házityúknál. Amikor a pehelytollai kezdenek erősödni akkor a kakas taraja nagyobb lesz, vagy nem tudom... :D
2011. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék!

Nekem már majd' 10 éve vannak fácánjaim,de én még eddig nem csináltam ilyet!

Ha megnőtt általában meglátszott,de úgy is jártam,hogy tyúknak nézett ki,nem tojt,levágtuk és heréje volt.De ugyan úgy nézett ki mint egy tyúk.

2011. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elméletig a madár fajok nagy részénél, különbség van már napos korban a szárnytollak hosszúságai között,tehát a kakasnál pl a szárnytollak vége (naposkorban) nem egyforma hosszúak a tyúknál meg nyilván igen. De az ürülékükból is elméletileg meg lehet mondani, Aranyfácánnál nekem így sikerült behatárolni ,meg fürjnél is,de rendes vad fácánnál nem tudom(már ha erről van szó.
2011. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom az informaciot mindenkinek
2011. jún. 16. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!