Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem régen kaptam 2 nimfa...

Nem régen kaptam 2 nimfa papagáj-t. Szeretnék egy-két dolgort megtudni. Pl. :nőstény vagy hím, hogy lehet szelídíteni? Stb.

Figyelt kérdés
Amint a kérdésben látjátok, kaptam 2 nimfát. Azt szeretném megtudni, hogy, hogy szelídítsem meg őket? Meg hogy hím-e, vagy nőstény. Előre is köszönöm.
2010. nov. 2. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerinted azt, hogy hím vagy tojó, azt honnan fogjuk tudni? Lépet rakhatnál!


Foglalkozz velük sokat. Legyél mindig a közelükben, engedd ki őket sokszor, persze csak néhány nap múlva, ha már megszokták az új helyüket. Kínálgasd őket kézből valami finommal!

2010. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akarom mondani KÉPET. :)
2010. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsesz elfelejtettem.

[link]

[link]

ez a két madár. Ha több kép kéne vagy vmi írjatok. :D

2010. nov. 2. 17:45
 4/7 A kérdező kommentje:

Mégvalami.

"Kínálgasd őket kézből valami finommal!" Mit szeretnek a nimfák?:D

2010. nov. 2. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmmm... ha jól tudom, minnél erősebb színű a pofa foltjuk , annűál biztosabb, hogy hím. Tehát az első fotón lévőnek hímnek kéne lennie ...m eg a másiknak is xD
2010. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így van mind a kettő hím.DE ha nem akarsz szaporulatot, így is jól ellesznek(az egyedüllétnél sokkal jobb).

Nem lesznek homoszexuálisak, de nagyon jó barátok lesznek.:D

2010. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :D
2010. nov. 19. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!