Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájotok szokott...

Hullámos papagájotok szokott adni puszit a szátokra, arcotokra?

Figyelt kérdés

És még a hajamat is igazgatják, simogatják mindig. Olyan jól esik! :) Párom helyett is kényeztetnek engem komolyan!

Miket szoktak csinálni a tiétek, hogy fejezik ki a szeretetüket irántatok? Azért teszik, mert szeretnek engem?


2011. jún. 18. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyém sajnos még nem szelíd,jó neked. :(

Nyilvánvalóan a párjuknak,családtagjuknak tekintenek téged,magyarán mondva szeretnek,ezért kurkásznak. Örülj neki. :P

Vigyázz ám a kis csipikre.

UI:Nem tudnál képet küldeni róluk?Soha nem unom meg nézni őket.

2011. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]



Na ők azok. :))

2011. jún. 18. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszi,mind nagyon aranyos.^^ Én is akarnék egy hulit,de törpe mellé sajnos nem lenne jó. Majd talán egyszer. :D
2011. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beus35 ***** válasza:

Nekem kettő van,az egyik hasonló a Te zöldethez..

Nekem se szállnak a kezemre,de nálunk ki vannak engedve,és mindig olyanokat produkálnak...

Ha nem figyelünk rájuk,hangoskodnak,ha alszunk nappal,csöndbe vannak,de,ha meglátják,hogy mozgás van,akkor vége a csöndnek!

Ha beszélünk hozzá,kijön a kalitka szélére,figyel,és forgatja a fejét...Ha rászólunk,mert rosszalkodik,akkor visszaszól:-)))

2011. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem a kék és a zöld puszikat is ad a számra mindig, amint meglátnak, jönnek oda hozzám puszilkodni. :) De tényleg, nem csak odajönnek, hanem rendesen a kis csőrükkel az ajkamat puszilgatják, bekapják. És mai nap már a számból ettek kaját, teljesen közelről és közben az ajkamat is puszilgatták meg mindenemet, a hajamat is igazítják, játszanak vele, annyira szeretnek, mint én őket. :)

Annyira jól esik a szeretetük! Nagyon boldoggá tesznek!

2011. jún. 19. 11:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Veletek is csinálnak ilyeneket?
2011. jún. 19. 11:53
 7/7 anonim ***** válasza:

A szádból inkább ne etesd őket mert bármikor bármit elkaphatnak tőled de akár te is tőlük.

A kalitkában van a képeken lévő faágaknál vastagabb is? Hogy ne nőjön túl a karmuk kellene pár de a legjobb az lenne ha mindegyik ülőrúd 3-4cm átmérőjű faág lenne. És hogy a csőrük se legyen túl nagy kellene pár natúr fából készült játék is nekik.

Az én hullámosom is szereti a hajamat,arcomat,számat rágcsálni de a kedvenc elfoglaltsága az hogy lyukakat rág a ruhákra,rongyokra. És kint ha elfárad belebújik a kezembe majd egy idő után el is alszik.

2011. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!