Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Akinek van: hány hullámos...

Akinek van: hány hullámos papagájotok van és milyen színűek és neműek?

Figyelt kérdés

Illetve aki tudja a választ: 3 papagáj tartásánál milyen neműek azok, akik megférnek egymás mellett és létezik-e olyan, hogy a nem "megfelelő" neműek nem lehetnek egy kupacban? Pl. 3 lány papagáj az jó együtt? 2 lány 1 fiú már gond lenne? 2 fiú 1 lány? 3 fiú? És ha csak ketten vannak milyen neműek lehetnek együtt? 1 lány 1 fiú a legmegfelelőbb úgy tudom. 2 lány is jól meglehet együtt tapasztalataim alapján. Na és 2 fiú?

Bocsi a sok kérdésért, csak tudni szeretnék mindent. :) Köszönöm ha válaszoltok.


2011. máj. 24. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:

az egyik ilyen:

[link]

a másik:

[link]


mindkettő hím, de jól megvannak, egymás csőréből szokták egymást etetni :))

2011. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam egy kolónia van, kb 30-an vannak egy nagy, 3m magas, 4m hosszú, 2m széles röpdében. Imádjuk nézni a kis dolgaikat :D
2011. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

K.b. 50 hullámosom van.

Háromnál a legrosszabb verzió a 2 lány egy fiú, a legjobb a 3 fiú.

Kettőnél csak a két tojós megoldás a kerülendő.

2011. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!


Kettőnél a két tojós megoldás az miért kerülendő? Nekem eleinte két tojóm volt és nagyon jól kijöttek egymással. Most pedig már 3 tojóm van. Így is jó a helyzet.

2011. máj. 25. 10:47
 5/7 anonim válasza:
Nekem egy zöld hímem van, aki 8-9 éves már, és egy sárga tojóm, aki 2-3 év körüli. Nem akarok külön kérdést feltenni, de miért van az, hogy állandóan tojást raknak, de nem tudják kikölteni? Ami amúgy nem baj, mert bőven elég kettő is, de azért csodálkozom rajta... ül rajta a tojó, aztán meg kidobálják... gondolom terméketlenek, de hogy hogy soha nem tudnak egyet sem kikölteni? Pedig amióta együtt vannak, azóta legalább 5-6x próbálkoztak.
2011. máj. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tojók gyakran harcolnak.

Második, terméketlen lehet a hímed.

2011. máj. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A másodikat úgy értettem, hogy a második kérdező.
2011. máj. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!