Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meg lehet tanítani beszélni a...

Meg lehet tanítani beszélni a papagájt ha van bent a kalitkában tükör?

Figyelt kérdés
Mert raktam be neki tükröt(csengő is van rajta)!
2011. júl. 5. 15:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
12%

Nem hülyék de nem is olyan okosak hogy felismerjék magukat mert ha tudnák hogy magukat látják akkor nem tekintenék a párjuknak,nem etetnék a tükörképet.

Nem minden egyedül tartott madár él ingerszegény környezetben és nem minden párban tartott madár él ingergazdag környezetben. És attól hogy nincs a kalitkában felesleges és ártalmas dolog még lehet boldog és egyáltalán nem unatkozó egy papagáj.

2011. júl. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az apámnak is volt papagája és neki is volt benne 2 tükör és semmi baja nem volt!
2011. júl. 6. 07:34
 13/20 anonim ***** válasza:
59%
Az én papagájaimnak sem volt semmi baja és a mostaniaknak sincs. Tele vannak mindenféle játékokkal és van szép nagy tágas kalitkájuk. Boldogak, életvidámak, egészségesek!
2011. júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%

Remélem, a következő állatvédelmi törvényben a kerek alapú kalitka után a tükröt is betiltják. Annyira nem érdekli a gazdikat a papagájuk, hogy az hihetetlen.. Ne nevezzétek magatokat állatbarátnak.


Nemigazán tisztelettel: a tükör-mentális problémák kérdés kiírója.

2011. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
KIVETTEM A TÜKRÖT DE SZTEM NEM LETT VOLNA BAJA HA BENT MARAD!
2011. júl. 12. 19:21
 16/20 .Dóri. ***** válasza:
39%
TELJESEN felesleges volt kivenni! Az ne nevezze magát állatbarátnak, aki megfosztja a madarát a tükör -és csengő nyújtotta élményektől!
2011. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
24%

Utolsóval egyetértek!

Szerintem tedd vissza a játékait.

2011. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, megszólaltak az állatbarátok. Gratulálok mindannyiótoknak. Hajrá tükör, csengő, és 3-4 évig élő papagájok. Így kell ezt..
2011. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Na és kitől kérdezted meg? Örülnék, ha végre az állat érdekeit néznétek, nem a sajátotokat. A papagájnak nem érdeke, sőt egyenesen káros a tükör. A stílusodon lenne mit csiszolni.
2012. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
40%
Az én hullámosomnak 5 éve benn van a csengő a kalitkájába és mindig szokott csengetni ha akar valamit :) és nem vettem észre hogy süket lenne vagy ilyesmi mert minden hangra reagál.
2012. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!