Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy neveljem fel a rozsdafark...

Hogy neveljem fel a rozsdafarkú fiókát? FONTOS

Figyelt kérdés

Este látam ugrált az utcán a környékünkön meg nincs fészek igy betettem egy kalitkába hogy majd én fölnevelem

1.kérdés: Mivel itassam hogyan?

2.kérdés: 2-3 hetes lehet mit eszik hogyan? Ha 2hónapos lesz etethetem-e szotyival vagy héjájával vagy milyen maggal?


2011. júl. 13. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld megoldani, hogy madármentő helyre kerüljön. Az otthoni nevelésnek, hacsak nem nagyon tapasztalt ember teszi, nem lesz jó vége...

Egyébként:

1. Vízzel. Mivel pici, ne rakj be neki tálat, csak fecskendőből cseppenként, óvatosan itasd.

2. Mivel rovarevő, lisztkukaccal neveld. Mellé szerezz be vitaminokat is.


De tényleg keress szakembert, ez nem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik. Sok sikert!

2011. júl. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha utánanéznél a neten látnád, hogy a rozsdafarkú rovarevő!! Nem eszik magot vagy szotyit, a héját meg főleg nem, azt a tyuk sem eszi meg, hanem ügyesen megtöri. Amennyiben szeretnéd felnevelni, bár nem sok esély van rá, hogy sikerül, próbálkozz csontkukaccal, lisztkukaccal, kisebb gilisztával. Inni ezek mellett nem nagyon kell adni neki, jó nedvdús étrend mellett nincs rá szükség. A legjobb az lett volna ha be sem fogod.
2011. júl. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Este találtam ha elengedem biztos elpusztul...mert este volt és a körnéyken sok a macska is csak nem hagyom magára

Felnevelem majd elengedem!

2011. júl. 13. 09:52
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg van még a madár?
2011. júl. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A mi udvarunkon is fészkelnek.5 tojas van benne.Szerintem majd 1-2 kiesik,mert 5-en nem fernek el olyan pici feszekben.Rakuk alajuk halot ha kiesik ne a földre esen mert azonnal kampec.En is szeretnem öt(öket) felnevelni !!

Sok sikert neked!!

2013. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A tyúk nem töri meg a napraforgót se ügyesen, se ügyetlenül, egyszerűen lenyeli, mint a többi magot.
2014. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!