Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mivel etessem a tyúkjaimat,...

Mivel etessem a tyúkjaimat, hogy rendszeresen tojjanak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok híve a tápozásnak ezért nem igazán szeretek adni a tyúkoknak tápot csak amíg muszáj ( gyógyszeres indító).

Arra lennék kíváncsi milyen takarmány a legjobb a tojótáp kiváltására!


2011. júl. 21. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
kukorica
2011. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tojótáppal
2011. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mantis religiosa ***** válasza:
Ne hallgass rájuk! Két héten keresztül minden másnap csak búzát adj nekik, szemeset. Az az igazi. Tápot, ha lehet, soha ne adj semmilyen állatodnak!
2011. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
így van, a búza (és a trikitálé) a legjobb nyáron. kukoricát keveset adhatsz hozzá, nem jó az egyhangú kaja, de majd csak akkor adj nekik sok kukit, ha vedlenek, meg már tél van, mivel abba több az energia. a búzát adhatod csíráztatva is, akkor még egészségesebb a sok átalakult vitamin miatt. ezt úgy csináld, hogy egy tálba elerakod a búzát, ráöntesz annyi vizet, hogy elfedje. 1 napig állni hagyod, utána leszűröd, és lehet etetni, de vigyázz, ne sokat adj nekik, naponta csak a takarmányszükséglet max. felét. kb. 4 napig etethető, utána kezd nyálkásodni.
2011. júl. 29. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tápot ne? menj el messzebbre ember!kutya ,macska smafu?


amúgy nem válogatós,csak ne akadjon a torkán.

2011. aug. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Robi3232 válasza:
10 éve tenyésztek mindenféle állatot 15 éves vagyok és non tapasztalt én tyukhurt adok nekik és az mellet buzát kukoricát télen tobbet nyáron keveset de ha nem adsz nekik az se baj és a legfontosabb a napraforgomag mindig adj nekik és ha leht akk csak feketét :D
2011. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!