Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen papagájom legyen? (lent)

Milyen papagájom legyen? (lent)

Figyelt kérdés

első papagájom lenne..:) nemfontos hogy tudjon beszélni..m1 milyen.. vagyis nemértek nagyon hozzá hogy melyikajó de még utánaolvasok.:D

és am igaz hogy párban kéne tartani h nelegyen magányos az üres házba amikor nemvagyunk itthon?


2011. júl. 31. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha tanítani szeretnéd, akkor inkább egyedüli fiút válaszz, de ha nem, akkor kettő papagájt, egy fiút és egy lányt! Tanításhoz nimfa és hullámos papagáj, esetleg ara, de tanítás nélkülinek hullámost ajánlom.

2011. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdetnek egy hullámos jó. De szerintem egy nimfa sokkal jobb. Nagyobb okosabb és aranyosabb. Őt meg is taníthatod beszélni, de csak akkor ha, hím és egyedül van. És ha a nimfát választasz szerintem Lutinót vegyél, mert szebbek. Nézd [link] Ja és mindenképpen fiatalt vegyél, mert akkor még meg tudod szelidíteni.
2011. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát..szerintetek milyen legyen ha délelőttől kb délután 3ig suliba vagyok meg zenekar stb.. és csak utána tudnék foglalkozni vele..? akkor vegyek 2őt?
2011. aug. 1. 10:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyen sok fából készült játéka(lehet 1-2 műanyag is de tükröt,csengőt,műpapagájt ne adj neki) és egyéb elfoglaltsága(pl.fűzfaág) és akkor nem fog unatkozni amíg iskolába vagy. Esetleg bekapcsolva hagyhatsz egy rádiót is(halkra állítva) hogy ne érezze magát egyedül.
2011. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Párban kell tartani minden papagájt! Ők még nem különböznek a vad madaraktól, nincsenek háziasítva!


SZüksége van a párra. Nemhogy ki shelyne tartod, pedig repülnie kéne, még a "csapatot" is megvonod tőle?

2011. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nimfám volt és mikor suliban voltam ki voltak engedve a szobámba. A kalitka ajtaja nyitva volt, tehát mindig bementek enni,inni, ha akartak. Már teljesen önállóak voltak.
2011. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:) akkor majd még megdumálom itthon h kettő..:D énsemakarom hogy rosszul érezze itt magát ..:S
2011. aug. 2. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!